Ką į tolimąjį reisą pasiimti vilkiko vairuotojui

Nors senų vilkiku pardavimas ir pirkimas naujų, modernesnių, vilkikų vairuotojams, vykstantiems į tolimuosius reisus, užtikrina vis daugiau komforto, visgi didžioji komforto dalis priklauso nuo to, ką į kelionę pasiims ir pats vairuotojas. Štai pagrindinės kelionės krepšelio kategorijos.

Reikmenys patogiam miegui

VilkikaiStambios firmos, tokios kaip https://www.truckfind.lt/specializacijos/sunkvezimiai-savivarciai-su-kranu, gali pasiūlyti ir vilkikų, kuriuose miegoti yra tikrai patogu. Tai gali būti patogesnės, atlenkiamos sodynės, ar net priekyje susidedančios taip, kad būtų galima visiškai išsitiesti. Ko dar reikia geram miegui vilkike? Galima paminėti ausų kištukus, jeigu kenčiate nuo triukšmo ir būtent triukšmas trukdo užmigti. Taip pat reikėtų turėti norimą savo patalynę: pagalvę, apklotą, pledą ar miegmaišį. Miegmaišis labiausiai tinka kelionei, tačiau galbūt daug geriau miegosite su jaukiu pledu. Priklausomai nuo poreikių, verta pasiimti ir miegojimo drabužius. Jeigu gali tekti miegoti ir dienos metu, o esate gan jautrūs šviesai, tai pasiimkite ant akių uždėti skirtus antveidžius ir bandykite miegoti su jais.

Higienos priemonės kelionei

Higienos priemonės reikalingos visada, o ypač tada, kai gyvenate ne pačiomis geriausiomis komforto sąlygomis. Tad nieko keisto, kad vilkiko vairuotojui vertėtų susidėti kruopščiai apgalvotą higienos rinkinuką. Svarbiausia – daug drėgnų servetėlių, kurių prireiks ir rankoms valyti, ir tada, kai negalėsite pasinaudoti dušu. Galite keletą imti su kvapu, keletą be kvapo, ir bent kažkiek – visiškai sterilių, kuriomis, tarkime, valysite rankas prieš maistą. Taip pat vertėtų įsidėti ir įprastą higienos rinkinuką kaip kitų kelionių metu, jeigu planuojate nakvoti moteliuose, o ne automobilyje. Žinoma, būtina visais atvejais turėti dantų šepetuką ir pastos, jeigu naudojate – ir dantų siūlą, skalavimo skystį. Vargu ar tokioje kelionėje norėsite skustis barzdą. Tai priklausys nuo jūsų planų.Verta turėti žirklutes, nes jų prireikia įvairiose situacijose. Taip pat būtinai turėkite dezodorantą pažastims ir, jeigu tai reikalinga, kojoms. Kelionėje išaikydami gaivą ir švarą, jausitės daug maloniau. Pasiimkite ir pakankamai patogių drabužių persirengimui, kad lydėtų malonus kvapas.

Maistas

Skirkite laiko tam, kad susidėtumėte sveikus užkandžius. Galbūt mažas morkytes graužimui, obuolius, mėgiamus vaisius ir uogas, daržoves. Tai maistas, kurio labiausiai truks kelionėje, nes galiausiai vis tiek valgysite bandeles ir sumuštinius. Tad kuo daugiau sveiko maisto pasiruošite, tuo geriau bus jūsų sveikatai ir savijautai kelionėse metu. Galite įsimesti ir termosą su namine arbata arba naminiu maistu, sriubomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *