Idėjos, kur statyti namuose skalbimo mašiną

Meistrai, kurių darbas yra skalbimo masinu remontas Vilnius, galėtų papasakoti įvairių situacijų – kur tik nestovi pas žmones skalbimo mašinos. Tačiau vis dėlto, dažniausiai yra pagrindinės vietos, kur stovi skalbimo mašina, ir yra mažiau populiarios.

Klasikinis pasirinkimas – erdvioje vonioje

Skalbimo mašinos remontuojamosTikrai klasikiniu pasirinkimu galima vadinti skalbimo mašinos vaizdą vonioje. Tai tinka kiekvienam sovietiniam daugiabučiui, kuriame voniai yra numatyta bent 6 kvadratiniai metrai, ir čia visuomet galima pastatyti puikią skalbimo mašiną. Tai visai netrukdo, jeigu pati vonia nėra milžiniška, ie jeigu viskas teisingai išplanuota. Verta vonios kambarį palikti toje pačioje vietoje, kur jis buvo numatytas pagrindiniame plane, kadangi tuomet tas kambarys bus virš kitų aukštų vonių arba po jais, ir užliejimo atveju, visada bus daroma mažesnė žala kaimynams, arba jums, jeigu užlies kaimynai. Taigi, ten galima palikti ir skalbimo mašiną. Aišku, galimybes ją padėti visada ribos santechninio mazgo klausimas.

Kompaktiškas variantas: virtuvėje

Kai kurie žmonės nori kuo mažiau vietos namuose skirti tokioms funkcinėms patalpoms kaip vonia ar virtuvė. Taigi, griauna sienas, keičia funkcijas, planus. Dažnai tokiais atvejais virtuvėje atsiduria skalbimo mašina, nes tenyra santechninis mazgas, taip pat virtuvė sujungiama su svetaine. Na o iš vonios lieka vos pora kvadratinių metrų, kur atsiranda klozetas ir dušo kabina – tai tikrai būna mažiausia įmanoma būti vonia. Tačiau žmonės prisitaiko prie to mažesnio komforto, kadangi daug didesnį komforto pojūtį padeda suteikti tai, kad tie keli kvadratiniai metrai atlieka kitoms, funkciniai daug svarbesnėms erdvėms – svetainei, darbo kambariui ir pan.

Rūsyje arba garaže, nuosavo namo turėtojams

Tie, kas turi nuosavą nedidelį namą ir nenori skalbimo mašinos laikyti vonioje, dažnai šį buities palengvintoją kelia kitur: į rūsį arba į garažą. Perkėlus skalbimą į rūsį, išvengiama vaikščiojimo per lauką (kaip kad perkėlus į garažą), be to, vis dar išlaikoma jungtis su pačiu namu. Galiausiai, būna gera žinoti, kad rūsyje atsidūrusi skalbimo mašina tikrai leidžia jums skalbti daug paprasčiau ir patogiau, tiesiog jeigu kažką užlietų, tai vanduo jau nesugadintų nieko, kas yra po apačia.

Tai, apie ką nepagalvojote: tamsiajame kambariukyje

Dar vienas pasiūlymas tiems, kas nežino, kur statyti skalbimo mašiną: tai tamsiajame kambarėlyje. Ten taip pat gali atsidurti skalbimo mašina ir reikia galvoti, kodėl ji ten neturėtų būti? Jeigu yra lengvas susisiekimas su santechniniu mazgu, tai bus tikrai puiki vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *