Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pašvietimo sprendimus

Apšvietimo sistema yra būtina, tačiau namuose ji gali funkcionuoti ne tik kaip šviesos skleidimo šaltinis, tačiau ir kurti jaukumą, estetinį vaizdą. Kad būtų galima pasiekti šį rezultatą, prieš įsigyjant apšvietimo sistemą, reikėtų apsispręsti, kaip ji turi atrodyti, kur bus montuojama, kokiomis savybėmis pasižymės vienoje ar kitoje vietoje. Taigi, keletas galimų šviestuvų montavimo vietų ir šių pasirinkimų subtilybės.

Šviestuvai lubose

Šviestuvai jūsų namamsŠviestuvai, montuojami lubose, yra vienas moderniausių sprendimų, todėl tiks tokį interjerą puoselėjančių namuose. Šviestuvai Vilniuje išsiskiria pasiūlymų gausa, todėl čia esančiose parduotuvėse tikrai galima rasti ne vieną idėjas ir galimybes atitinkantį sprendimą. Montuojant šviestuvus lubose, reikėtų nepamiršti, kad patalpą tai vizualiai didins, todėl jei ji mažai apstatyta baldais, šis variantas gali netikti. Šviestuvai, montuojami lubose, puikiai tiks tamsesnėse patalpose, kambariuose, kuriuose vyrauja rudi, pilki atspalviai, kadangi nuo pat lubų krintanti šviesa yra gana intensyvi, jis atrodys šiek tiek šviesesnis. Be to, šviesa dažniausiai krenta statmenai, todėl tokiose patalpose, kur šviestuvai montuoti lubose, apšvietimas būna gana geras. Dėl šios priežasties tokie sprendimai mėgstami vonios kambariuose, prieškambariuose, kur neretai reikia tikslumo, gero matomumo. Taip pat neretai toks sprendimas taikomas ir vaikų kambaryje, kur lubose esančiam šviestuvui kyla mažiau pavojaus. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad dabartiniai pažangūs sprendimai suteikia galimybę rinktis ir reguliuojamus šviestuvus. Pastarieji taip pat montuojami lubose, tačiau gali būti sukinėjami, tokiu būdu šviesos srautą pakreipiant ten, kur reikia. Žinoma, dažnai lipti ir šviestuvą reguliuoti nėra patogu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tokia galimybė yra ir kartais, ypač keičiant kambario baldus, gali labai praversti.

Šviestuvai ant sienų

Taip pat šviestuvai gali būti montuojami ir ant sienų. Šis sprendimas kuria klasikinių, prabangių patalpų įvaizdį. Ant sienų montuojami šviestuvai Vilniuje yra gana paklausi prekė, todėl ir pastarųjų pasiūla ne ką mažesnė nei tokių, kurie montuojami lubose. Šviestuvus ant sienų dažniausiai renkamasi į tokias patalpas, kuriose būnama rečiau. Tai, pavyzdžiui, galėtų būti prieškambaris, koridorius, rūsiai ar panašios patalpos. Į tokius šviestuvus dažniausiai renkamasi mažesnės galios lemputes, kurios skleidžia ne tokią intensyvią šviesą, tokiu būdu išgaunant maksimalų efektą. Be to, tai yra praktiškas sprendimas. Ypač pasirinkus tokius šviestuvus namuose, stipri šviesa nedirgina akių tamsiuoju paros metu, neerzina ir jau miegančių kitų šeimos narių. Esant reikalui, ant sienų tvirtinami šviestuvai net paliekami degti per naktį, tuomet bute ar name krenta maloni prieblanda. Šie šviestuvai puikiai dera tiek prie tamsesnių, tiek prie šviesesnių atspalvių interjero. Erdvės apribojimų taip pat nėra, tačiau gražiausiai atrodo tvirtinami eilėmis arba vienas priešais kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *