Thule laikikliai – patogus ir saugus būdas keliauti su dviračiu

Atėjus vasarai  visi aktyvaus laisvalaikio aistruoliai keliauja į užsienį ar kurortus. Žinoma, kokia gi vasara be dviračio? Juk su juo galima apkeliauti pusę pasaulio, puikiai papramogauti, pasportuoti, ar tiesiog pasivažinėti gryname ore. Tačiau norint saugiai gabenti šią dviratę transporto priemonę, tam reikia specialios įrangos. 

dviratis''Thule''- patikima švedų kompanija, kuri specializuojasi stogo bagažinių, slidžių ir dviračių laikiklių, bei aksesuarų gamyboje. Thule taip pat turi nuotykių komandą, kuri naudoją įvairių rūšių įrangą ir taip išbando savo gaminius realiame gyvenime. Ši kompanija siūlo gaminius, kurie atitinka įvairius poreikius.Taip pat juos lengva montuoti prie bet kokio tipo automobilio.

 Ant stogo montuojami dviračių laikikliai- tai paprasčiausias ir elegantiškiausias  būdas dviračiams gabenti.Jie yra itin lengvi, kadangi konstrukcija pagaminta iš aliuminio. Kitas modelis tinka bet kokio dydžio ratams ir yra pritaikytas daugeliui rėmų, todėl pakrovimas ypatingai paprastas. Na, o Thule VeloVise 511-1 konstrukcija leidžia stabiliai prie laikiklio pritvirtinti priekinę šakę. Ši savybė leidžia pritvirtinti visų tipų dviračius su diskiniais stabdžiais.

Dviračių laikikliai, montuojami ant užpakalini durelių – dažniausiai pritaikyti specialiai furgonams ir universalams.Jie yra saugūs ir tvirti. Tokiu būdu gabenamas dviratis neužstoja automobilio užpakalinių žibintų ir registracijos numerio. Pagrindiniuose modeliuose telpa iki dviejų dviračių, o su adapteriu  trys ar keturi.

 Laikiklis dviračiams pervežti automobilio viduje- puiki pervežimo priemonė, jeigu automobilyje pakanka vietos ir dviračiui. Telpa iki dviejų dviračių. Šiam gaminiui pritaikius Thule Indoor adapterį 593 tilps ir trečiasis. Puikus būdas 3 asmenų šeimai gabenti savo dviračius.

Prie grąžulo montuojami dviračių laikikliai –  dar vienas funkcionalus dviračių laikiklių tipas, skirtas beveik visiems parduodamiems automobiliams.Turi pakreipimo funkciją, kuri užtikrina priėjimą prie automobilio bagažinės, netgi tada, kai laikiklyje yra dviračiai. Dažniausiai telpa 2-4 dviračiai.

Čia yra išvardinti visi automobilių laikiklių tipai, kurie padės išsirinkti optimaliausią variantą. Na, o prireikus galima naudoti dar ir Thule Cabel lock 538, 180 cm ilgio plieno kabelį, kuriuo galima pritvirtinti beveik viską. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *