Dalinu lankstinukus apie mašinų supirkimą

Ar matėte nors kartą, kaip ant jūsų mašinos, stovinčios kieme, atsiranda tas lankstinukas, kuriame reklamuojamas automobilių supirkimas. Lažinamės, kad nematėme? Nesvarbu, ar tai būtų firmos http://automobiliusupirkimas24.eu/, ar kitos automobilius superkančios bendrovės, bet jūs tikrai būsite to nematę. Aš ir pats nepamatau, kada konkurentai ateina ir išdėlioja tuos lankstinukus visame kieme, kada visi juos ten sukaišioja. Man pačiam teko padirbti tokį darbelį ir štai keletą dienų taip ir dirbau. Mano darbas buvo – lankstinukai, kuriuos reklamuojamas automobilių supirkimas, reikėjo tuos lankstinukus išdalinti. Tai ne tas variantas, kai eini per namus, bandai patekti į laiptinę, o tada meti lankstinukus. Čia tas variantas, kai tiesiog eini per kiemą ir ant kiekvienos mašinos lango, už valytuvo, užkiši savo reklamą.

Kokią mašiną rinktis

Automobilių supirkimasTai, visų pirma, turi galvoti, ant kokios mašinos tą lankstinuką uždėsi. Aišku, kad automobilių supirkimas visada labiau domina tuos savininkus, kurie turi prastesnes mašinas. Su gera mašina žmonės nori dar ilgai važinėti ir džiaugtis savo kelionėmis. O štai su kitomis mašinomis, kurios yra prastesnės, būna visokių klausimų. Kai turi prastas mašinas, žmonės galvoja apie tai, kaip vietoje jų gauti kažkokias kitas, kaip jas parduoti, kaip nusipirkti kitą panašią, bet gal šiek tiek geresnę už tą pačią kainą. Kartais žmonės piktinasi, kad pirko mašiną už 1000 eurų, o parduoda už 200. Bet reikia jausti, kad jeigu prabėga 5 metai nuo tada, kai tu ją įsigijai, tai tu tą daiktą pats ir padarai tokiu, kuris mažiau veikia. Tai yra, kiekviena mašina gali turėti savo važiavimo stažą, ji gali nuvažiuoti tam tikrą kilometrų skaičių. Taip pat yra ir su tokiomis mašinomis, kurios gali būti jau supirktos. Kai mes turime išdalinti tuos lankstinukus, tai renkamės mašinas, turinčias stažą, matomai, nemažai jau nuvažinėtas. Be to, reikia žiūrėti ir į tai, kad neįsižeistų savininkai. Kitiems gali labai nepatikti, kad jiems siūloma atiduoti mašiną supirkimui kaip kokį šlamštą, jeigu ji dar važiuoja.

Kaip likti nematomu

Taigi, žmonės nemėgsta tų lankstinukų dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, kai kurie nenori pripažinti, kad jų mašinos jau senos, kad jas reikia keisti. Visų antra – apskritai mūsų gyvenime reklamos tiek daug, kad jau labai sunku susiorientuoti, todėl niekas nenori dar vieno reklaminio lankstinuko, paduoto tau tiesiog tiesiai į rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *