Barbės suknelės

Dailios suknelėsVaikystėje kiekviena mergaitė nori turėti savo netikrus žmogeliukus – lėles. Vienas iš malonumų, kuriuo galima užsiimti turint šiuos žaislus – tai rengti drabužėliais. Tiek skudurinė Onutė, tiek lėlė Barbė turi savo drabužių spintą, kurioje būtinai kabo bent kelios suknelės. Šiandien užsukome į Monikutės kambarį pasižiūrėti, kokių suknelių ji turi savo lėlės Barbės spintoje. Monikutė jau dabar yra visa Monika, užaugusi dama, taigi, ji pati pasakoja, iš kur kokias sukneles gavo.

Mėgstamos

Nors drabužius esame įpratę skirstyti pagal tai, kada jie turėtų būti dėvimi, koks yra jų stilius, iš kur jie pirkti arba, kiek kainavę, Monika sako, kad niekada tokio skirstymo nenaudojo, vertindama savo lėlių drabužius. Vienintelis kriterijus, anot moters, buvo tas, ar drabužis arba žaislas kelia džiaugsmą, ar ne. Taigi ir suknelių vertinimai buvo paprasti bei vaikiškai subjektyvūs – patinka ar nepatinka. Pirmiausiai ji pradeda demonstruoti mėgstamas sukneles ir pasakoja, iš kur jos, ir kodėl jas taip mėgo.

Pirmoji suknelė, kurią rodo, yra žalia megzta aukštu kaklu. Monika sako, kad šios suknelės fasonas labai panašus būdavo į tokią suknelę, kokią reklamuodavo per televizorių, ir kokia būdavo originaliai pridedama prie lėlės komplekto. Be to ir turtinga klasiokė turėjo tokią, tik raudoną, vadinasi, ši suknelė iš tiesų reiškė kažkokį gerą statusą, dėl to taip labai ir patiko. Tai dar ne viskas. Kita suknelė, kurią taip pat labai mėgo lėlė Barbė ir jos savininkė – balta nuotakos suknelė. Žinoma, ji įkūnijo ir išpildė visas kiekvienos mergaitės svajones kada nors ištekėti. Ji žavėjo pati savaime, buvo blizganti, su deimančiukais. Be to, šios suknelės labai pavydėdavo visos draugės. Kartais jos atnešdavo slyvų už tai, kad galėtų pasiskolinti nuotakos Barbės suknelę. Tai Monikai atrodė net kaip pajamų šaltinis, tiesa, kad ir ką kas atnešdavo, ji suknelės niekada nenorėjo skolinti, labai ją saugojo, ir tik vieną kartą paskolino geriausiai draugei, tačiau ši per valandą sugebėjo įplėšti rankovę, dėl to Monika labai verkė. Mama tą suknelę paskui susiuvo.

Nemėgstamos

Nemėgstamų suknelių tarpe atsiduria ir viena, kuri labai panaši į favoritę vestuvinę suknelę. Tik ji yra melsva. Kaip pasakoja Monika, tikriausiai jos nemėgo dėl to, kad kažkada iš jos išsišaipė brolis. Daug ką reiškė vieša nuomonė. O štai baltoji visada išliko nuostabi vien dėl to, kad ją garbindavo ir kitos draugės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *