Ar reikia rengti sužadėtuvių vakarėlį?

Sužadetuvių žiedaiSužadėtuvių vakarėlis – vienas iš būdų pranešti tėvams, giminėms apie laukiamas tuoktuves. Tai nėra būtina priemonė apskrieti žiniai, tačiau tokios žinios atšventimui ne reta pora pasirenka būtent šį kelią. Vieni sako, jog toks metodas yra paprastesnis – mat visiems pranešama vienu metu. Kiti mano, jog tokia vakaronė – tai tik dar viena proga pašvęsti ir išleisti daugiau pinigų. Nors nuomonės išsiskiria, būtų vertinga apžvelgti sužadėtuvių vakarėlio pliusus ir minusus.

Vienas iš privalumų – tai vieną kartą, atidžiai pademonstruojami sužadetuvių žiedai. Šiam reiškiniui reikalingas paaiškinimas: nors žmonėms nėra labai sudėtinga kiekvieną kartą rodyti sužadėtuvių žiedą kiekvienam sutiktam žmogui, tačiau yra nuomonių, jog šis procesas šiek tiek sekina ir sulaukia per daug reakcijų, kurių nebuvo tikėtasi. Parodyti sužadėtuvių žiedą minioje – vakarėlio metu – tai puikus sprendimas išvengti nenorimų replikų ir su visais pasidžiaugti šio išskirtinio papuošalo dizainu; neigiamų emocijų tikrai bus išvengta. Ne gana to, tikima, jog tokiu būdu suvienijamos abi šeimos – įtraukiamos į bendrą pokalbių ratą ir gražias emocijas.

Kitas šio vakarėlio privalumas – labai svarbus – tai tarsi repeticija prieš didžiąsias vestuves. Puiki galimybė įsidėmėti, kas iš svečių kam yra alergiškas, ko negali vartoti ar tiesiog nenori – sutaupysite arba pasirūpinsite savo svečiais taip, kad jie jūsų šventę minės tik geruoju. Pamatę, kas gelbsti jums sužadėtuvių vakarėlio metu, galėsite daryti prielaidą, jog ir per vestuves šie žmonės sutelks dėmesį į jus. Žinosite, kuo galite pasisitikėti labiausiai.

Ryškiausias vakarėlio minusas yra finansinis. Nors ir nebūtina kelti didžiausios puotos, visgi užkandžių ir gėrimų kainos, jeigu planuojate ilgą svečių sąrašą, nebus labai draugiškos. Be to, paminėjus tokią šventę, keli svečiai gali atsisakyti atvykti į vestuves, nes jiems gali nepatikti atmosfera, jūsų skonis įvairiems pasirinkimams. Tačiau, iš kitos pusės, argi tai ne gali tapti pliusu? Išsiaiškinsite, kas yra jums artimas, o kas atvyksta tik dėl savos naudos. Taigi, vakarėlį rinkitės gerai apgalvoję pagrindinius išvardintus niuansus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *