Akumuliatorių priežiūra: mitai, faktai ir tiesa, kuri slypi kažkur anapus

Reguliariai naudodami automobilį arba kitą transporto priemonę nepamainome susidursite su įvairiausiais gedimais, kurie gali reikti laiko bei dėmesio. Žinoma, akumuliatoriai yra vienas iš tų aspektų, kuris dažniausiai reikalauja nemažai laiko. Svarbiausia apsispręsti, koks akumuliatorius jums yra reikalingas ir tuo pačiu kaip tinkamai jį prižiūrėti, kad nekiltų kokių nors gedimų, kurie ateityje Jums gali kelti problemas.

Labai klaidingas ir didelis mitas yra, kad prieš kraunant akumuliatorių būtinai jį reikia iškrauti. Tai visiškai neteisinga informacija, kadangi galima krauti net ir tokiu atveju, jeigu akumuliatorius nėra pilnai išsikrovęs. Jeigu akumuliatorius siekia vos 10 V, tokiu atveju labai svarbu efektyviai jį pakrauti. Akivaizdu, kad išsikrovimas yra labai galingas. Venkite jo.

Kartais galima rasti informaciją, kad užpildus karšto vandens ant akumuliatorius šaltis dings ir jis puikai veiks. Taip labai dažnai kalbama žiemos metu, kai dažnas ryte skundžiasi, kad akumuliatoriaus užvedimas tikrai labai problematiškas. Toks bandymas nėra labai geras, kadangi galite nepataisomai sugadinti akumuliatorius. Rekomenduojame geriau akumuliatorius ir juos paprasčiausiai pašildyti namuose prie radiatoriaus. Tokiu atveju jis atšils ir tikrai nesukelsite jokių problemų dėl kurių akumuliatorius galėtų gesti arba net visiškai nustoti tarnauti.

Lygiai taip pat dar vienas mitas, kad karštas oras net kelis kartus prailgina akumuliatorius naudojimo laiko tarpą. Tai nėra tiesa, kadangi akumuliatorius gali sėkmingai tarnauti ir vėsiomis sąlygomis. Paprasčiausiai tokiu atveju jam reikia skriti kiek daugiau dėmesio. Geriausia reguliariai lankytis pas specialistus, kurie gali pažiūrėti, ir Jūsų akumuliatoriui viskas yra gerai. Ir tai visiškai natūralu, kadangi transporto priemonės taip pat gali reikalauti dėmesio. Svarbiausia kuo tačiau reaguoti į pokyčius ir tuo pačiu netikėti mitais, kurie kartais gali trukdyti tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone. Kuo daugiau dėmesio jai skirsite – tuo labiau ji jums atsidės ir tuo pačiu sėkmingai tarnaus nesukeldama jokių problemų.

Transporto priemonė daugeliui žmonių yra gyvenimo dalis. Pasirūpinkite šia svarbia dalimi, kad netektų pergyventi, jog tam tikros detalės apsunkino Jums gyvenimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *