Trys skirtingi valgomieji

Įsivaizduokite, kad valgomojo baldai Vilniuje gali sukurti tris visiškai skirtingus interjerus. Kokie valgomieji taip būtų, kaip jie atrodytų, kas juose valgytų, kokių žmonių namai tai būtų? Kviečiame pasvarstyti tokiomis temomis ir įsivaizduoti kelis skirtingus valgomojo interjerus. Gal pasisemsite ir idėjų bei galėsite vėliau tvarkydami savo namus kažką ir pritaikyti.

Minimalistinis skandinaviškas

Naudinga žinotiJeigu užsuksite į tokius baldų centrus kaip Domus galerija, tai pamatysite nemažai šiuolaikinių minimalistinių interjero sprendimų, ir tai nebūtinai iškart bus baldai. Jeigu pradėtume nuo pačios erdvės apdailos, tai pirmiausia, be abejo, pamatytume baltos spalvos didelį kiekį, kurį atmuštų natūralios spalvos. Arba tamsus akmuo, arba šviesus medis. Gali būti viena kuri nors siena išmuštu tuo medžiu, o kažkur grindys galbūt turėti akmens masyvo raštų. Smagu derinti šiuos dalykus, tik nereikia persistengti. Į tokią apdailą sienų, lubų ar grindų reikėtų žvelgti kaip į baltos drobės ištempimą, prieš pradedant tapyti. Kadangi visi kiti baldai valgomajam vėliau ir taps tais „dažais“, kurie piešis tokiame interjere.

Kai taip sutvarkysite visą erdvę, galėsite pirkti baldus. Jie irgi galės būti šviesūs, gerai derės balta ir juoda spalvos tarpusavyje. Bus ir daugiau gerų derinių, bet jeigu labai nepasitikite kol kas savimi, tai derinkite minėtas spalvas, bent jau nepridarysite ko nors negražaus.

Klasikinis senovinis

Kitas valgomojo stilius – tai klasikinis senovinis. Ar prisimenate, kaip atrodo Valdovų Rūmų antras aukštas? Su tais klasikiniais baldais, kurie dar vadinami antikvariniais. Taigi, toks valgomasis būtų labai neįprastas, tačiau jūsų gyvenime atsirastų tikrai įdomus akcentas. Reikėtų rasti klasikinį stalą, kėdes su prabangos dvelksmu ir visur pridėti žvakidžių, prikabinti veidrodžių. Idealu, jeigu galėsite pakabinti veidrodį ant lubų – tai tikrai senas, klasikinis ir kone karališkas gestas, kuris jūsų namams suteiks nepamirštamą įspūdį.

Tetos jaukumėlis

Taip pat siūlome ir trečiąjį interjero pasirinkimą, kuriant savo valgomąjį. Tai – šviesių rausvų ir kreminių spalvų jaukusis valgomasis. Pavadintas tetos jaukumėliu, nes kitame tokiame jaukiame valgomajame ir buvote nebent pas kokią nors gerą tetą. Čia bus tapetai su gėlytėmis, čia bus ir rausvas bijūnas, pamerktas melsvoje vazoje. Čia bus šviesūs baldai, prijuostės su taškeliais ir kepimo pirštinės su augalų ornamentika. Čia bus mediniai šaukštai, džiovintų viržių ryšeliai ir gal kas nors tokio gryno, lietuviško, bet nepanašaus į kičą. Čia bus pats jaukiausias valgomasis.

528
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *