Kodėl verta mokytis investuoti?

Vienas iš būdų uždirbti neinant iš namų – investavimas, finansų rinkos. Gal dar mažai esate apie tai girdėję, tačiau pažintis su šiais dalykais galimai pakeistų ateitį, leistų rinktis iš kitokių karjeros perspektyvų. Kodėl verta mokytis investavimo jau dabar?

Jūsų dabartinės karjeros perspektyvos

Apie darbą su finansaisPasakykite sąžiningai, ar esate patenkintas savo darbu ir už jį gaunamu atlyginimu. Ar įsivaizduojate visą gyvenimą tai dirbant, kylant karjeros laiptais, uždirbant pakankamai? Jeigu esate chirurgas, programuotojas ar kunigas, veikiausiai kitos profesijos nesirinksite. Tačiau, jeigu esate mokytojas, pardavėjas, miškininkas ar kitos profesijos, kuri nėra paklausi ir už kurią mažai mokama, atstovas, galbūt nuolat keikiate likimą, kad niekas negerėja. Humanitarinių specialybių atstovams yra taip pat sunku įsilieti į darbo rinką. Mokslininkai būna neprisitaikę dirbti „juodai kaip jaučiai“, taip pat menininkai. Daug šviesuomenės dabartinėje santvarkoje neturi galimybių normaliai užsidirbti. Ar didelė yra perspektyva, kad jūsų rinka savaime pagerės? Uždavus šiuos klausimus, galbūt teks pažvelgti skaudžiai tiesai į akis: metas ieškoti naujų karjeros galimybių.

Pasaulinės darbo perspektyvos

Tiesą sakant, tai net nėra Lietuvos problema. Visame pasaulyje nėra, ką dirbti. Daugybė procesų yra modernizuotų, todėl žmonių darbo jėgos tiesiog nebereikia. Be to, pasaulinės darbo perspektyvos rodo, kad ir toliau darbo vietų tik mažės. Tai susiję ir su modernizavimu, ir su tuo, kad nebereikia visiems dirbti žemės ūkyje, ir su ilga žmogaus gyvenimo trukme, ir su moterų ir kitų atskirties grupių įsiliejimu į darbo rinką. Taigi, šiais laikais negali ramiai gyventi, turėdamas tik vieną abejotinai apmoką profesiją. Tenka mokytis kelis kartus naujų dalykų.

Galite mokytis, nekenkdami kitiems planams

Tačiau gera naujiena yra ta, kad finansų rinkos nepareikalaus iš jūsų gyvenimo planus labai keičiančių mokslų. Jums neprireiks it studijuojant universitete aukoti marias laiko studijoms. Mokytis galėsite po darbo, laisvalaikiu, skiriant tiek laiko, kiek galite. Mokslo geriausias privalumas yra tas, kad mums niekada nereikia bijoti judėti tolyn. Visada pradedame nuo ten, kur baigėme, o ne nuo nulio, štai kodėl mokytis yra verta.

Kaip mokytis

Galima paklausti savęs, kaip reikia mokytis? Atsakymą žinome geriausiai kiekvienas individualų. Vieniems yra geriau mokytis namuose iš knygos. Kitiems – žiūrint online mokymus. Tretiems – einant į gyvus susitikimus. Dar kitas nori iškart imti daryti, o darant pradėti ir mokytis. Svarbiausia yra likti mokymosi procese.

512
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *