Kaip apsimoka parduoti seną mašiną?

DalysSenas automobilis, kurio niekas daugiau nenaudoja – tikras galvos skausmas, laiko neturintiems šeimininkams. Viena vertus, autodalys atskiros yra gana brangios, kita vertus, pardavinėti tą mašiną nėra laiko. Visgi, kaip yra efektyviausia parduoti tikrai labai seną ir pigią mašiną? Aptarkime kelis būdus.

Paruošti važiavimui ir parduoti

Vienas iš būdų, kaip sulaukti už mašiną kuo didesnės pinigų sumos, būtų paruošti mašiną kitam žmogui ir ją taip parduoti. Jeigu reikia, galima pakeisti kosmetiškai negerai atrodančias kai kurias dalis. Padažyti sparną, patvarkyti lempas. Tai tikrai nekainuos daug, o mašina iškart atrodys daug geriau. Tačiau svarbiausia – sutvarkyti technikinę dar 2 metams, padaryti, kad automobilis įeitų į registrą, ir padaryti taip, kad mašina tikrai normaliai važiuotų. Sutvarkymas mašinos jums kainuos kelis šimtus eurų, po dėl to sumokės jums pirkėjai galbūt dvigubai daugiau negu investavote. Aišku, daug kas tikrai bijo pirkti tokias senas, atseit veikiančias mašinas. Juk vis tiek nežinai, kiek laiko iš tiesų ji gerai veiks, ir ką reikės kada vėl keisti, kai suges. Tačiau, jeigu sąžiningai sutvarkysite, padarysite, kad visosautodalys laikytų dar bent porą metų, turėtumėte parduodami labai neišeiti į nuostolį.

Pardavinėti dalimis

Jeigu mašina, kuri stovi jūsų kieme, įaugo į žemę lyg sodinukas, nes seniai nebevažiuoja, jums tikrai įgriso ši problema ir mielai parduotumėte tą mašiną. Tačiau kaip iš jos išspausti pinigų? Dar vienas būdas – autodalys ir jų pardavinėjimas. Tuo tikslų turėsite būti bent šiek tiek nagingi ir mokėti kai ką padaryti savomis rankomis. Tai galbūt net reikš, kad reikėtų, jog mokėtumėte išsiardyti mašiną. Labai retai senose mašinose dar būna katalizatoriai, tačiau pažiūrėkite. Jie gali būti verti net kelių šimtų eurų. Taip pat bus ir kitų dalių, kurių stovis gali būti labai geras, o kažkas ims ir nupirks. Jeigu pats esate ilgametis šios mašinos savininkas, tada geriau negu bet kas kitas žinote, kada kokia dalis pakeista, ir iš tiesų, kuri ir kokia ji galėtų būti ta, kuri puikiai veiktų, dar galėtų būti parduodama kaip pusiau nauja. Tad, jeigu turite laiko, galite užsiimti tokiu pardavinėjimu.

Parduoti tokią, kaip stovi

Kitas variantas – tiesiog už mažiausią sumą parduoti nevažiuojančią mašiną. Taip jūs prarasite tuos pinigus, kuriuos gautumėte pardavinėdami dalimis, tačiau sutaupysite savo laiką ir nervus. Kartą parduosite, ir reikalai bus baigti.

425
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *