Ieškome buto Vilniuje

Butai VilniujeKai parduodami nauji butai Vilniuje, pretendentų į juos atsiranda. Tačiau tam reikia turėti pakankamą biudžetą. Dabar itin paklausūs butai Naujamiestyje, taip pat Olimpiečių gatvėje esančiuose daugiaaukščiuose. Tad, jeigu norite gyventi Vilniuje – tikrai galite. Deja, kiekvienas turi savo ribas, ir reikia stengtis jų neperžengti. Mes taip pat ieškome buto. Kokios problemos dažniausiai kyla Vilniuje ieškant buto? O kas labiausiai įkvepia? Paskaitykite.

Naujų rajonų atsigavimas

Turbūt labiausiai įkvepiantis dalykas yra nuostabus naujų rajonų atsigavimas. Smagu žiūrėti, kaip atsigauna vis kiti gražūs seni, dabar perspektyviais tapę rajonai. Puiku stebėti, kaip atsigauna Naujamiestis, kuris staiga tapo visų geidžiamiausiu rajonu. Ne ką mažiau stebina ir Stoties rajonas, kuriame taip verda gyvenimas ir multikultūrinissusisiekimo centras tampa pripažintu rajonu, kuriame irgi brangsta butai. Žinoma, labai smagu ir dėl Naujininkų, kurie kol kas dar labai pigūs, bet jau greitu metu taip pat bus prabangus rajonas. Tai lengva pastebėti, ieškant buto. Kadangi jo ieškome jau keletą metų, tai ir pastebime, kaip greitai keičiasi šios visos tendencijos.

Kuo toliau – tuo brangiau

Tačiau reikia pridurti ir tai, kad kuo toliau gyvename, tuo brangiau reikia mokėti už tą svajonę. Butai tikrai kritiškai brangsta ir tuojau jau už sumą, kurią turėjome prieš 2 metus, galėsime nusipirkti tik pusę buto, kurį planuojame turėti dabar. Taigi, tas pabrangimas tikrai akivaizdus. Aišku, kuo arčiau centras, tuo brangiau. Tą žino visi Vilniaus gyventojai, dėl to kai kam belieka rinktis gyvenimą kažkur toliau nuo centro. Tačiau mes visgi ir toliau svajojame būtent apie gražų, jaukų kompaktišką butą pačiame centre. Nesinori išvykti kažkur toli ir ten tęsti savo gyvenimą. Tad vis tiek ketiname kažkaip okupuoti centrines Vilniaus dalis.

Mintis apie kompaktišką butą

Galiausiai, kadangi viskas taip pabrango, mąstome apie variantą rinktis kuo kompaktiškesnį butą. Juk esame tik dviese. Japonijoje, Tokijuje, dabar yra toks gyvenimas, kad daug žmonių gyvena tiesiog spintos dydžio butuose, ir tai yra normalu. Aišku, jie ir žmonės mažesni. Bet gal reikėtų tai pripažinti, kad ir Vilniuje jau ateina laikas mažinti erdves. Viena yra nuomotis, kita yra pirkti. Nusipirkti sau erdvės yra tikrai nepigus reikalas. Tad norėdami tą padaryti, mes planuojame imti mažą butą ir jį protingai įrengti, kad galėtume ten gyventi netrukdomai.

435
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *