Naujos statybos butai Vilniuje kaip investicija – ar tikrai atsipirks?

Naujos statybos butai Vilniuje sulaukia išskirtinai didelio investuotojų dėmesio. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad nekilnojamasis turtas, kaip ir bet kuri kita investicija, reikalauja gana daug dėmesio ir žinių. Iš tiesų, vieno atsakymo, ar šis sprendimas geras, ar reikėtų nuo jo susilaikyti, nėra. Viskas priklauso tiek nuo investuotojo požiūrio, tiek nuo charakterio, tiek nuo išorinių aplinkybių.

Kodėl naujos statybos butai Vilniuje yra laikomi gera investicija?

Butai sostinėjeStilingi, komfortiški, racionaliai išplanuoti namai suteikia puikias gyvenimo sąlygas, todėl toks būstas yra itin palankiai vertinamas nuomininkų ir ilgus metus išlaiko savo investicinę vertę. Šiuolaikiniai namai – tai iki smulkmenų suplanuoti projektai, orientuoti į individualius gyventojų lūkesčius. Jei nusprendėte šį būstą įsigyti savo patogumui ir į jį keltis su šeima, tikrai turėsite iš ko rinktis – naujieji projektai vystomi praktiškai visuose populiariausiuose miesto mikrorajonuose, o gyvenimo komforto standartai atitinka išrankiausiųjų poreikius. Vis dėlto, jei būstą perkate investicijai, turėtumėte gerai apsvarstyti 3 pagrindinius klausimus.

Apie ką turėtumėte pagalvoti, jei nusprendėte investuoti į nekilnojamąjį turtą?

KĄ APIE TAI ŽINOTE? Jei norite, kad jūsų investicija būtų sėkminga, turite gana gerai susipažinti su nekilnojamojo turto rinka. Kitaip sakant, turite žinoti, į kokius butus verta investuoti, kokiame mikrorajone jie turėtų būti, kokio atsiperkamumo galite tikėtis ir pan. Nepamirškite, kad būsto pirkimas saviems poreikiams ir investicijai gali stipriai skirtis.

AR JŪSŲ FINANSINĖ PADĖTIS LEIDŽIA INVESTUOTI? Naujos statybos butai Vilniuje reikalauja gana didelių išlaidų, todėl turite pagalvoti, ar iš tiesų sau galite tai leisti. Deja, ne visos investicijos būna sėkmingos, todėl turėtumėte gerai įvertinti savo galimybes, kad nerizikuotumėte savo ir savo šeimos finansine gerove.

AR TURITE PAKANKAMAI LAIKO DIRBTI SU INVESTICINIU TURTU? Bet kokio pobūdžio investicijos reikalauja jūsų dėmesio, todėl turite įvertinti, ar tikrai galėsite šiam sprendimui skirti tiek laiko, kiek reikės. Pvz., jei galvojate apie būstą nuomai, neužteks vien nusipirkti butą ir jį išnuomoti, – jums teks skirti laiko būsto kokybei palaikyti, reikės ieškoti nuomininkų, prižiūrėti, ar pinigai už nuoma yra mokami laiku, ar nuomininkai negadina jūsų turto, ar nekyla sunkumų su kaimynais ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *