Apie parketo grindis

Vis daugiau žmonių užsiima sveika gyvensena, vartoja sveikus produktus, o taip pat nori, kad jų namų aplinka būtų kuo sveikesnė. Tad kuriant natūralius namus nepamirškite parketo grindų. Parketas yra gaminamas iš natūralios medžiagos t.y. medienos. Todėl šios rūšies grindų danga yra laikoma pačia ekologiškiausia.

parketasDėl naudojamos medienos parketas pasižymi natūralumu, ilgaamžišku bei šilumos išlaikymu. Nenustebkite, kad patalpoje, kurioje gausu medžio, greičiau pailsėsite ir atsipalaiduosite. Moksliškai įrodyta, kad medis skleidžia gera energija, kuri žmogų veikia itin raminančiai bei gali slopinti stresą. Neveltui daugelyje viešbučių, kaimo turizmo sodybų ar poilsio namelių yra įrengiami naudojant natūralią medieną, o ne jos pakaitalus. Taigi naudojant medines parketo grindis galėsite sukurti ramius ir jaukius namus.

Pamažu daugelis interjero puošimo būdų keičiasi. Keista, tačiau mediena visuomet išlieka itin populiari. Ji tarsi turi savo vartotojų būrį, kuris jos niekuomet neišsižada. Galbūt todėl, kad mediena puikiai geba prisitaikyti prie įvairių spalvų ir medžiagų? Mediena puikiai atrodo prie metalo, plastiko, stiklo, odos ir t.t. Taip pat dera prie įvairaus apšvietimo. Dėl šių savybių mediena leidžia sukurti labai įvairų stilių, turbūt nei viena medžiaga neturi tokio sugebėjimo. Medienos pagalba lengvai sukursite tiek kaimiška, tiek klasikinį, tiek ir bet kurį kitą namų interjero stilių.

Parketo grindys leis sukurti itin natūralų ir grožiu dvelkiantį būsto interjerą. Juk medžio tekstūrai būdingi įvairūs raštai. Nerasite dviejų visiškai vienodų parketlenčių, o tai suteikia žavesio. Taip pat egzistuoja cheminė priemonė – beicas, kuris padeda išryškinti medžio paviršių, o tai parketui sukuria unikalumo, nes kaip minėjau kiekvienas medžio paviršius yra labai skirtingas. Vėliau yra naudojamas lakas, kuris sukuria blizgų arba matinį paviršių.

Egzistuoja įvairūs atspalviai, kurie leis kurti ne tik jaukų, bet ir labai prabangų būsto įvaizdį. Itin prabangiai atrodo raštuotas parketas, kuris yra kuriamas maišant ir tarpusavyje derinant kelias medienos rūšis. Populiariausi raštai yra eglutes, pynutės, rombo bei kvadrato. Tačiau nepamirškite, kad galite susikurti savitą raštą, taip suteikdami namams dar daugiau unikalumo.

Šios grindys nėra viena iš pigiųjų grindų dangų. Tačiau kokybiškos prekės visuomet nemažai kainuoja. Parketo grindis puiki investicija, nes jos yra ilgaamžės. Svarbu parinkti tinkamą patalpą, ir jos tarnaus ne vieną dešimtį metų. Taip pat didelis privalumas, jog parketą pažeidus ar jam nusidėvėjus galima jį atnaujinti šlifuojant. Atnaujinamą galima atlikti iki keliolikos kartų. Tai priklauso nuo medžio bei parketlentes storio. Taigi parketas itin natūrali, tvirta, bei ilgaamžiška grindų danga, leidžianti sukurti jaukų ir gražų interjerą.

127
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *