Pamergių suknelės – kai laiko lieka nedaug

Kiekvienai nuotakai prieš vestuves tenka pasirūpinti daugybe dalykų: pradedant savo apranga, šukuosena, makiažu, ir baigiant pamergių suknelėmis ir įvairiausiomis dekoracijomis. Pamergių suknelės gali būti tikras galvos skausmas – ką daryti, jei visos pamergės tokios skirtingos ? Vienai patinka vienokio stiliaus drabužiai, kitai – dar kitokio, o ką jau kalbėti apie jų figūrų skirtumus. Gali būti tikras iššūkis išrinkti tokias pamergių sukneles, kurios ne tik patiktų nuotakai, bet ir pamergėms – kartais svarbu patenkinti ir savo artimų žmonių poreikius, norint, kad asmeninė šventė būtų pati nuostabiausia – kaip kažkada dainuota, "kas man iš tos laimės, kas iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o šimtai liūdės".

pamergių suknelėsŽinoma, gal šiek tiek ir persūdėme, tačiau visi žinoma, kaip moterims svarbu joms tinkančios, ir, žinoma, patinkančios suknelės. taigi, kaip elgtis nuotakai, jei pamergės skiriasi ne tik kūno sudėjimu, bet ir jų skonis, švelniai tariant, kaip diena ir naktis? Į ką atsižvelgti, pamergėms parenkant sukneles, kad visos būtų patenkintos.

Pirmiausia reikėtų nuspręsti dėl gana neutralaus dalyko – suknelių spalvos. Dauguma nuotakų nori, kad pamergių suknelės būtų vienodos spalvos, juolab, kad  dažnai vestuvių dekoracijos taip pat būna tam tikrų spalvų. Taigi, jei nuspręsite, kad pamergių suknelės bus, pavyzdžiui, žalios ar mėlynos, prieštaraujančių juk nebus daug, tiesa? Jei norite, kad pamergių suknelės būtų kiek iššaukiančios spalvos, pavyzdžiui, ciklameno spalvos, gali būti, kad tai ne visoms patiks. Ką daryti? Tiesiog internetu užmegzkite bendrą pokalbį ir paklauskite, ką jos mano dėl vienokios ar kitokios spalvos – taip tikrai sutaupysite laiko.

Kitas dalykas – kokio pasiuvimo bus suknelės? Daug problemų nekils, jei visos pamergės panašaus sudėjimo, tačiau, jei  jų figūros gerokai skiriasi, tikėtina, kad bus gana sunku nuspręsti, kokios pamergių suknelės universaliai tiktų visoms. tokiu atveju geriausia išeitis – suknelės su korsetu: dydis gali būti reguliuojamas, taigi, dėl to per daug jaudintis neteks. Tačiau, turbūt geriausias variantas skubančioms nuotakoms – nurodyti pamergėms, kokios spalvos ir ilgio turėtų būti pamergių suknelės. Žiūrėkite praktiškiau: jei pamergės įsigys tokias suneles, kurias galės apsivilkti ir kitomis progomis, jos sutaupys pinigų, be to, sukneles galės pasirinkti pagal savo skonį, o tai, tiesa, svarbu turbūt kiekvienai merginai, besirūpinančiai savo išvaizda.

173
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *