Kur negalima neštis peiliuko

Oro uosto darbuotojai neretai savo draugus ir gimines apdovanoja konfiskuotais daiktais: metalinės skardinės su maistu, sulčių pakeliai, metaliniai daiktai, kartais netgi prabangūs šveicariški peiliai. Ko tik žmonės neprisideda į kuprines, o paskui oro uoste mato, kaip peiliai ir visi neleistini dalykai konfiskuojami. Dar gerai, jeigu tai niekam nesukelia įtarimų ir galima keliauti toliau. Taigi, yra vietų, kur reikėtų pasistengti, kad jūsų šveicariški peiliai neatsidurtų. Kaip saugotis, kad peiliai nebūtų konfiskuoti, ir kur jų geriau nesinešti?

Lėktuvai

PeiliaiSu patikromis prieš skrydį susiduria kiekvienas žmogus. Tai niekam nėra malonu, bet kiekvienam saugiau skristi bent jau žinant, kad buvo padaryta rimta patikra ir tikrai niekas į lėktuvą neįsinešė ko nors, su kuo būtų galima užgrobti jį. Tokios apžiūros kartu yra ir pagrindinė priežastis, dėl kurios tenka į lėktuvą atbėgti kuo greičiau, kai artėja jūsų skrydis. Turite atvykti dažnai kone 2 valandomis iš anksto, jog spėtumėte pereiti visas tokias apžiūras. Jums tenka eiti per metalo detektorių, atskirai supakuoti vandenį, riboti skysčius, negalima neštis smulkių ir aštrių metalinių dalykų. Jokių peilių, peiliukų, plaktukų ar virbalų. Jeigu nešitės ką nors, ko negalima, bus nemalonu, dėl jūsų aukgs eilė.

Naktiniai klubai ir barai

Naktiniai barai dažnai turi vadinamąjį „face control“ sistemą, kai apsauginiai tiesiog purto kiekvieną prie durų. Čia taip pat gali būti ir patikrinimai dėl to, ką nešatės vidun. Pirma priežastis, dėl saugumo, antra – kad nesineštumėte savo gėrimų, o tinkamai išpirktumėte viską iš baro.

Valstybės organai

Jeigu kada sumanysite pasibastyti po Briuselį, Belgijos sostinę, kurioje įsikūrę svarbūs politiniai Europos organai, tai jūsų šveicariški peiliai verčiau liktų viešbutyje. Aplankyti Parlamentariumą ir kitas Europos Sąjungos būstines tikrai įdomu, ten yra ir lankytojams skirtų interaktyvių, labai gražių ekspozicijų. Tačiau jūs turėtumėte žinoti, jog tai galbūt jums nesuteiks tiek džiaugsmo, jeigu kuprinėje žvangės peiliai ar dujų balionėliai. Suprantama, kad ypač esant dabartiniam terorizmo pavojui, tokiose vietose yra specialūs ir labai rimti patikrinimai. Taigi, valstybės organuose galite būti tik atrodantys saugūs lyg pliušiniai meškučiai. Jokių aštrių daiktų, ir jokių neaiškių skysčių, savigynos ginklų. Turėsite pereiti patikras su pačiais rimčiausias aparatais. Bus kaip oro uoste: ir be batų praeisite, ir rankinės bus skenuojamos, ir, jeigu atrodysite įtartinai, sulauksite apsauginių prisilietimų, ieškant kišenėse paslėptų ginklų.

431
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *