Kaip nesugadinti monitoriaus

Tik tada, kai sugadini, sudaužai savo kompiuterio ekraną ar monitorių, imi domėtis, kokios yra monitorių kainos. Iš tiesų, jeigu geriau žinotum, tai gal nekiltų noro taip aplaidžiai naudotis savo kompiuteriu. Priklausomai nuo kompiuterio ir monitoriaus modelio, monitorių kainos, žinoma, gali būti labai įvairios. Tačiau mes šį kartą kalbamės apie tai, ką daryti, kad net neprireiktų tiksliai aiškintis tų kainų, ir būtų galima iš karto protingai ir sveikai pradėti savo dieną su tinkamais įgūdžiais naudotis kompiuteriu, ir jo nesulaužyti.

Kompiuteris lovoje

Monitoriai pigiauVienas iš dažnų kelių, kuriuo yra sudaužomi nešiojamų kompiuterių monitoriai, tai kompiuterio naudojimas lovoje. Mes lengvai atpažįstame priklausomybę alkoholiui ir apie ją daug kalbame. Kaip ir yra visiškai aišku, kodėl priklausomybė alkoholiui, riebiam maistui ar narkotikams yra blogai. Tačiau tai, kodėl blogai yra priklausomybė kompiuteriui, niekas nekalba. Taigi, kyla klausimas, kodėl kompiuteris vis dar nepaminimas kaip baisią priklausomybę suteikiantis daiktas? Juk taip tikrai ir yra. Juk kompiuteris iš tiesų neturėtų būti visada šalia – ir darbo, ir laisvalaikio metu. Pavyzdžiui, daug žmonių kompiuterį mielai įsikelia netgi sau į lovą. Ten atsidūręs kompiuteris kuo puikiausiai būna kiekvieną vakarą. Kol vieną kartą jis krenta, dūžta. Arba, uždarant monitorių, per neapdairumą viduje prispaudžiamas koks nors daiktas. Irgi ne pati geriausia patirtis, ar ne. Tad, jeigu norite, kad kompiuteris ir monitorius ilgiau išliktų sveikas, tai, visų pirma, pasistenkite, kad jis be priežasties neatsirastų lovoje.

Kompiuteris be dėklo

Dar vienas variantas – kai kompiuteris staiga atsiranda jūsų rankinėje, kuprinėje ar dar bala žino kur. Taigi, kompiuteris be dėklo gali būti labai pavojingas dalykas. Jeigu jau sukrapštėte 1000 eurų naujam kompiuteriui, tai kodėl neskiriate dar 20 normaliam kompiuterio dėklui nusipirkti? Juk jis galbūt jums išsaugos 300 eurų, kuriuos sumokėsite vėliau atstatant ekraną. Įsimetus kompiuterį į rankinę ar į kuprinę, mes labai rizikuojame, kad šis kompiuteris gali būti tikrai prastai apsaugotas. Raktai – metalinis daiktas, kuris visada mėtosi krupinėje arba rankinėje, ir lengvai gali patekti į tarpą tarp ekrano ir klaviatūros. Kaip ir bet kuris kitas aštrus daiktus. Visi jie – tikros grėsmės jūsų kompiuteriui. Tad, jeigu tikrai norite, kad kompiuteris tarnautų jums ilgiau, pasistenkite nelaikyti jo tarsi savo kūno dalies. Jis yra daiktas, technikos priemonė, kuriai reikia specialios priežiūros ir naudojimo.

427
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *