Fotosesija

Daugeliu atvejų, norint įamžinti svarbius gyvenimo etapus  daroma fotosesija. Tai ilgai neužtrunka  (paprastai apie valandą laiko). Kiekvienas nori atrodyti nepriekaištingai šiuo svarbiu momentu. Vietą, kurioje bus atliekama vestuvių fotosesija, jūsų asmeninė, šeimos fotosesija, nėščios moters, vaiko ar kita, galite rinktis patys. Jei sunku apsispręsti, jums gali patarti fotografas, kuris fotografuos. Rekomenduojama visada pasitarti, ar vieta parinkta tinkamai, kadangi tai labai svarbu. Reikėtų atsižvelgti į daugelį dalykų (šviesą, dominuojančias fono spalvas, kokia tai vieta, jūsų pasirinktos drabužių spalvas bei kitus). Tai geriausiai žino žmogus, kuris atliks fotosesiją. Reikėtų atsižvelgi į fotografo patarimus kokia apranga labiausiai tiktų pasirinktai fotosesijai.

fotosesijaPaprastai naudojamos ne visos nuotraukos, kurios yra padarytos. Atrenkamos geriausios, po to atliekami retušavimo darbai. Nuotraukos turi būti nepriekaištingos, kadangi tai ne mėgėjiškas fotografavimas. Galite rinktis ar pageidaujate spalvotų ar juodai baltų (nespalvotų) nuotraukų. Šiandieną dauguma daro nespalvotas, jos atrodo originaliai ir įdomiai. Juodai baltos nuotraukos vėl pamažu tampa madingomis. Fotosesija kainuoja vidutiniškai nuo 200-300 litų. Tai dažniausiai trunka apie vieną valandą. Kaina priklauso nuo norimo nuotraukų kiekio ir laiko, kurį užtruks fotografavimas. Dažniausiai laikas skaičiuojamas valandomis. Gali trukti vieną valandą, dvi ar daugiau.

Šiandieną vis populiarėja mergvakarių ar bernvakarių fotosesijos. Žmonės nori įamžinti ir tokias šventes, kurias po kiek laiko tikrai bus malonu prisiminti. Mergvakariai arba bernvakariai dažnai vyksta už miesto ribų, sodybose ar kitose nuošalesnėse vietose, tokiu atveju prašoma užsakovo apmokėti atvykimo ir išvykimo išlaidas, kadangi tai dažniausiai nebūna įskaičiuota į fotosesijos kainą.

Vestuvių fotosesija, šeimos fotosesija – tai dažnai pasitaikančios, tačiau galite pasirinkti ir nestandartinę fotosesiją. Jos metu viskas gali būti taip, kaip jūs pageidaujate. Fotografas atvyks į jūsų nurodytą vietą, padarys norimą kiekį nuotraukų, žinoma trukmę taip pat galėsite pasirinkti. Toks fotografavimas pagal užgaidas, žinoma kainuos brangiau. Kokia tai bus kaina susitarsite su fotografu, kada bus pateikta reikiama informacija (ko jūs pageidaujate, kokie lūkesčiai, laikas, vieta, koks nuotraukų kiekis ir pan.).

Fotosesijos paplitę vidutinio amžiaus žmonių tarpe bei jaunimo, jos gali vykti ir be priežasties ( vestuvės, krikštynos ar kitos svarbios datos). Kiekvienas nori turėti gražių nuotraukų, kuriomis galėtų pasipuikuoti. Galima sudėti į internetą, kad pamatytų didesnis draugų, giminaičių bei artimųjų ratas. Nenorintys viešumo fotosesijos nuotraukas galės rodyti tik artimiausiems draugams.

132
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *