Auksas ir jam priskiriamos magiškos galios

AuksasĮvairūs taurieji metalai yra vertinami jau nuo žilos senovės, o visų svarbiausiais metalais buvo laikomas auksas ir sidabras. Sidabras buvo laikomas mėnulio simboliu, o auksas – saulės, o tai dar kartą paliudija, kad auksas buvo labiausiai branginamas. Šiam saulės metalui yra priskiriamos įvairios gydomosios bei magiškos savybės, kuriomis yra tikima iki šių dienų, taigi, kurios jų yra pačios svarbiausios?

Ryžtingų ir kūrybingų asmenybių talismanas

Tikima, kad aukso dirbiniai labiausiai tinka tiems žmonėms, kurie užsiima kūrybine veikla, ar yra labai ryžtingi. Auksas padeda dar labiau sustiprinti tvirtą charakterį, todėl aukso gaminiai gali atnešti dar didesnę sėkmę įvairių sričių veikloje. Jei asmuo nėra ryžtingas, ir jį dažnai kankina įvairios baimės, tokiu atveju auksas nepadės, nes jis mėgsta tik drąsius ir savimi pasitikinčius žmones.

Jei esate ramybės paieškose…

Jei jums sunku nusiraminti, ir nuolat ieškote būdų, kaip tą padaryti, sprendimas gali būti net labai paprastas – tereikia į kišenę įsimesti auksinę monetą ar įsigyti auksinę grandinėlę (taip pat tinka auksiniai auskarai bei iš šio tauriojo metalo pagamintos apyrankės). Jei jūsų charakteris yra gana sunkus, tokiu atveju auksas jums gali padėti lengviau sutarti su aplinkiniais – galbūt didelio skirtumo nepastebėsite, tačiau šeimos nariams ir kolegoms atmosfera atrodys kur kas malonesnė.

Finansinė sėkmė

Įprasta rinktis auksinius vestuvinius žiedus, ir gana dažnai nė nesusimąstoma, kad toks pasirinkimas gali būti net labai naudingas. Tikima, kad auksiniai žiedai gali pritraukti finansinę sėkmę, o apie tai svajoja daugelis žmonių. Vis dėlto, svarbu paminėti tai, kad tokia aukso galia suveiks tik tada, jei auksinį žiedą mūvintis asmuo yra pakankamai drąsus bei nebijantis eksperimentuoti.

Gydomosios aukso savybės

Gydomosios aukso savybės yra žinomos jau labai seniai. Tiesa, šiandien tokie gydymo metodai taikomi ganėtinai retai, tačiau ir patys medikai kartais pripažįsta aukso veiksmingumą. Mūsų proseneliai aukso gaminius naudodavo vos pajutę gerklės skausmą – buvo tikima, kad palaikius auksinį daiktą burnoje, skausmas atlėgs. Taip pat buvo gaminamas auksingas vanduo, kuris padėdavo nuo danties skausmo: aukso gaminiai buvo dedami į švaraus vandens indą, o vėliau šiuo vandeniu buvo skalaujama burna. Sunku pasakyti, ar tai tikrai veiksminga – juo labiau, kad dabar turime kur kas veiksmingesnių gydymo priemonių.

Vaistas nuo liūdesio ir depresijos

Turbūt dažnas pagalvotų, kad turint daug aukso tikrai nėra jokio reikalo liūdėti, tačiau nebūtina jo turėti daug – jei kasdien rinksitės bent vieną auksinį papuošalą, jis teigiamai paveiks jūsų nuotaiką. Be to, auksas gali padėti efektyviau gydyti depresiją, o vienišiems žmonėms – susirasti antrąją pusę. Taigi, priežasčių, kodėl verta rinktis auksą, yra tikrai nemažai, tad tuomet, jei svarstote, kokio tauriojo metalo papuošalus pasirinkti, toks sprendimas gali būti iš tiesų palankus.

Paregta pagal: http://www.gspinvestment.lt/produkto-kategorija/auksas/

577
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *