Atrakcionai ir kitos pramogos šventėms

Turbūt kiekvienam iš mūsų yra tekę dalyvauti šventėje kuri buvo ganėtinai nyki ir nuobodi. Viena yra dalyvauti nuobodžioje šventėje kaip svečiui, tačiau visai kas kita yra būti tokios šventės šeimininku. Tad kaip parengti įspūdingą renginį, kurio metu būtų linksmą tiek jums tiek jūsų svečiams?

atrakcionų nuomaPirmiausia reikia pasirūpinti, kad šventėje būtų veiklos. Dažniausiai siekiant užimti svečius yra pasirenkama muzika ir šokiai, tačiau daugeliui tai yra itin pabodę. Juk rengiant šventę norisi, kad ji išsiskirtų iš kitų ir būtų įsimintina. Viena geriausių priemonių šiam tikslui pasiekti yra įvairūs komandiniai žaidimai. Šiuo metų pati populiariausia renginių naujovė yra vadinamieji atrakcionai šventėms. Šiuos atrakcionus nuomoja įvairios šventinius reikmenis pardavinėjančios įmonės. Rinkoje egzistuoja įvairių atrakcionų nuoma, tačiau šiame straipsnyje norėčiau trumpai aprašyti pačius naujausius švenčių žaidimus.

Pirmasis atrakcionas, kurį aprašysiu yra labirintas. Žaidimo esmė yra kvadrato formos labirinto laikymas už kraštų ir jo sukiojimas taip, kad jame esatis kamuoliukas pasiektų labirinto pabaigą. Paprastai vienu metu žaidžia 4 žaidėjai.

Antrasis atrakcionas yra atmintis. Šio žaidimo esmė įsiminti kuo daugiau vienodų daiktų, varžantis su priešininkų komanda. Kiekvienos komandos nariai po viena eina įsiminti daiktų, kuriuos turi įsidėmėti poromis. Šios poros yra paslėptos po skirtingais, specialiai šiam žaidimui pritaikytais dangčiais. Atidengus viena daiktą, reikia atspėti kur yra kitas tos paties rūšies daiktas. Laimi komanda atspėjusi daugiausiai vienodų daiktų.

Trečiasis atrakcionas tai loginė atminties estafetė, kurio metu reikia kuo greičiau sudėlioti piešinius lentoje iš įvairių gabalėlių. Kaip atrodo sudėliotas piešinys galima pažiūrėti už 50 metrų stovinčiame eskize. Laimi ta komanda kuri baigia dėlioti piešinį pirmoji.

Ketvirtasis atrakcionas yra dėlionė, ji yra pagaminta iš kvadratėlių, kuriuos stumdant reikia gauti nurodytą piešinį. Čia taip pat laimi greičiausiai užduotį įvykdžiusi komanda.

Nors  atrakcionų nuoma yra puikus būdas, padedantis sukurti įdomią ir išskirtinę šventę, tačiau po linksmai ir aktyviai praleisto laiko norisi kažko ramaus ir atpalaiduojančio. Todėl idiliško vakaro atmosferai sukurti puikiai tiks dangaus žibintai.  Žibintams galėsite parinkti norimas spalvas bei formas.

Šventei nuoširdžių emocijų ir šilumos suteikia, tai, kad prieš paleidžiant žibintus yra sugalvojami norai. Manoma, kad dangaus žibintai paleisti į dangų juos išpildo. Kas paneigs, kad ši tradicija yra itin graži? Pagalvokite ir apie vaizdą, kuri sukurs naktį tolstantys žiburėliai. Taigi dangaus žibintai puikiai tinka tiems, kurie nori sukurti romantišką ir jaukią šventės atmosferą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *