ziedai is titano

Vestuviniai žiedai: kokius rinktis?

Anksčiau niekas per daug nesuko galvos, kokius vestuvinius žiedus rinktis – visi paprasčiausiai mūvėjo geltono aukso žiedus. Šiandien vestuviniai žiedai tikrai stebina įvairove: jaunieji renkasi ne tik aukso, bet ir sidabro, volframo ar titano žiedus, tačiau kuriuos jų geriausia rinktis?

vestuviniai žiedaiŽinoma, viskas priklauso nuo asmeninių poreikių. Vieniems norisi ilgaamžiškumo, kitiems svarbi tik išvaizda, dar kitiems – svarbi kaina.

Taigi, kokie įvairių medžiagų žiedų privalumai ir trūkumai? Žinoma, ne tik vestuvinis, bet ir sužadėtuvių žiedas turi tokius pat pliusus bei minusus.

Aukso žiedai pasižymi ilgaamžiškumu, jie gali būti perduodami iš kartos į kartą, be to, auksas buvo ir bus vertingas visais laikais, taigi, jis turi išliekamąją vertę. Pasikeitus piršto formai, žiedo formą paprasta pakisti – žiedą galima padidinti arba pamažinti. Visais laikais vestuviniai žiedai buvo gaminami iš aukso, tačiau šiandien juos pasirenkama vis rečiau, dažniau jaunieji renkasi balto aukso žiedus. Be visų aukso pliusų, reikėtų paminėti ir pagrindinį minusą – laikui bėgant aukso žiedai apsibraižo, todėl jo išvaizda nebebūna tokia pat kaip ir vestuvių dieną.

Skaityti straipsnį “Vestuviniai žiedai: kokius rinktis?” »