Parketo produktų apžvalga

Gražiems namams reikia ir gražių apdailos medžiagų. Europarketas gali būti ta statybinė ir apdailos medžiaga, kuri suteiks namams reikiamą stilių ir jaukumą.

Trisluoksnės parketlentės

EuroparketasTokias parketo grindis esate matę ne viename bute. Jas patogu turėti didesniuose kambariuose, tarkime, svetainėje arba svetainėje, sujungtoje su virtuve. Medis, naudojamas šio parketo gamybai, gali būti įvairų atspalvių: geltonas, šviesesnis, beveik baltas, tamsus. Tiesa, medis bus gana panašus, bet daugiau čia įtakos padarys jo apdaila. Kadangi parketas galės būti lakuojamas blizgiu ar matiniu laku, bespalviu ar spalvotu. Toks parketas puikiai tiks net ir stilingų kavinių, barų interjerui, nors geriausia jį turėti ten, kur vaikščiojama ne su batais, o su minkštesne avalyne. Trisluoksnis europarketas dabar yra viena populiariausių alternatyvų žmonėms, norintiems turėti medines grindis. Taigi, tiek jūs, tiek bet kas kitas, galite džiaugtis šiomis grindimis ir jomis vaikščioti su malonumu, jeigu tik jums patinka tokio tipo interjeras, kada jame yra natūralumo. Trisluoksnio parketo žavesys atsiranda iš neįprasto lentučiųdėliojimo būdo.

Masyvo grindys

Galima sakyti, kad masyvo grindys yra tiesiog klasika. Nuo senų laikų tokias grindis galima pamatyti. Tiesa, laikui bėgant, jos modernėja, atsiranda naujų apdirbimo ir apdailos technologijų. Tačiau prie tokių grindų puikiai tinka ir šiuolaikiniai interjero elementai, ir senoviniai, klasikiniai.

Eglutės

Vos pamatytumėte eglutės rašto parketą, tuojau suprastumėte, kad ne kartą jį jau matėte. Paprastai ras raštas sukuriamas parketo lentutes jungiant 90 laipsnių kampu viena kitos atžvilgiu. Taip pat kita, specifinė „Eglutės“ rūšis gali būti jungiant nupjautu kampu, sudarant 45 laipsnių kampą. Tokį senovišką parketą rasite mokyklose, muziejuose, senuose pastatuose. Tačiau ir dabar vertinantys klasiką renkasi tokio tipo parketą.

Raštuotas skydinis parketas

Kartais europarketas gali būti gražus ir raštuotas lyg mozaika. Jis visai neturi visada aiškiai atskleisti, kaip buvo sukurta viena ar kita medžio kompozicija. Toks itin gražus raštuotas parketas laikomas Austrijos palikimu, kadangi būtent tos šalies dvaruose ir ėmė rastis kadangi tokios išvaizdos parketas.

514
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>